Temizlik Sarf Ürünleri
Endüstriyel Temizlik Ürünlerinde En Temel Ürünleri Geniş Yelpazeyle, Kaliteli Ürün İle Uygun Fiyatlarla Tüm Kamu Kurum Ve Kuruluşlara Hizmet Vermektedir.
Yapı Market
Yapı Malzemeleri Adına Aradığınız Tüm Ürünleri Birden Fazla Kurum Ve Kuruluşlara En Uygun Fiyatlarla Sunmaktadır.
Elektrik & Elektronik
Elektrik ve Elektronik Ürünleri için Çözüm Odaklı Tedarik Hizmeti Sağlamaktayız.
Isıtma & Soğutma
Isıtma Sistemleri Deyince Aklımıza Gelen Aletler, Yedek Parçalar Filtreler Ve Bir Çok Ürün Kurum Ve Kuruluşlara En Uygun Fiyatlarla Sunmaktadır.
Hırdavat & El Aletleri
Hırdavat, El Aletleri, Tadilat Ve Tamir Malzemeleri Gibi Binlerce Marka Ve Uygun Fiyatlarla Kamu Sektörünün İhtiyacını Karşılamaktayız.
Kırtasiye Ürünleri
Tüm Kamu Ve Kuruluşlarının Her Çeşit Kırtasiye Ürünlerini Geniş Ürün Yelpazesiyle Ve Kaliteli Bir Çok Markalar Bünyesinde Bulundurarak Hızlı Tedarik Hizmet Sağlanmaktadır.
Arv Group Tedarik, Hizmet ve yapı sektöründe 10 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle, Kamu kurumlarına hizmet vermektedir. Arv Group stratejisini güven, Şeffaflık, çözümcü ve iyi hizmet üzerine belirlemiştir. Ekonomik ve hızlı çözümleri ile güçlü referansları olan lider firma konumundadır.
50+
90+
150+
Projelerimiz
Çevre dostu ürünler kullanarak, kamu ve özel sektörde pek çok projeyi yönetiyor ve ideal zaman içerisinde yüksek kalite hizmet ile teslim ediyoruz.
Tümünü Gör
Bizden Yazılar
Sektördeki en güncel haberleri almak için bizi takip edin!
Tümünü Gör