Kırtasiye Ürün Grubu

Kırtasiye ürünleri, günlük hayatımızda hemen hemen her yerde ihtiyaç haline gelmiştir. Evlerimizde çocuklarımızın ders çalışması için veya ufak ufak notlar almak için kullanırken özellikle ofislerimizde pek çok şeyi yapabildiğimiz kırtasiye malzemeleri mevcuttur.

Kırtasiye malzemesi denince aklımıza ilk olarak kalemler, defterler geliyor. Fakat kırtasiye malzemelerini kalem ve defterler olarak kısıtlamamak gerekir. Kırtasiye ürün grubu içerisine kağıt işleri ve masa organizasyonu ile ilgili pek çok malzeme dahildir.

Kırtasiye malzemelerinin bir ofiste çalışan personelin çalışma verimine etki ettiğini biliyor muydunuz? Ofis çalışanları bir iş üstünde çalışırken renkli renkli kalemlere, hesap makinesine, cetvele ve daha pek çok şeye ihtiyaç duyabilir. Elinin altında bulunan kırtasiye malzemeleri ile işi daha hızlı bitirebilir. Örneğin bir çalışan banka ekstresindeki bir hatayı bulmaya çalışıyor ve elinde tek renkli bir kalem varsa, muhtemelen yaptığı karşılaştırmaları kategorize edemeyecektir. Bu sebepten ötürü çalışanın iş üzerinde geçirdiği süre artacaktır. Aynı senaryoda çalışanın elinde iki farklı renkte kalem bulunsaydı. Ekstre bulunan hataları farklı renk ile hata olmayanları ise farklı bir renk ile boyayabilirdi. Böylece ekstreye uzaktan bakıldığında dahi hatalar göze çarpardı.

Kırtasiye Ürün Grubuna Neler Dahil?

Kırtasiye ürün grubu dediğimizde aklımıza gelen bütün kırtasiye ürünlerini bulabilirsiniz. Masaüstü gereçler, kalemler, sunum ve planlama ürünleri, dosyalama için gerekli olan malzemeler kırtasiye ürün grubuna dahildir.

Bir ofiste bulunması gereken bütün kırtasiye malzemelerini ARV Group’ta bulabilirsiniz. Bu devirde herşey dijitale döndü kalemi kağıdı ne yapacağız diye düşünmeyin. Unutmayın bir personelin çalışma verimini etkileyen en önemli nedenlerden bir tanesi de yetersiz ekipmandır. Yetersiz ekipmana örnek olarak delgecin boy çeşitlerinin bulunmamasını gösterebiliriz. Örneğin bir çalışanın masasında küçük boy bir delgeç var ve büyük boy delgeç yoksa çoklu kağıt delmek işini tek seferde değil belki 5 belki de 10 seferde delebilecektir. Böyle böyle örnekleri çoğaltabiliriz. Sizlerde çalışanlarınızın verimlerini korumak için ekipmanlarının yeterli olduğundan emin olmalısınız.

En Kaliteli Kırtasiye Ürünleri

Kırtasiye ürünlerinde iki önemli kategori bulunmaktadır. Birinci kategori kaliteli kırtasiye ürünleri ikinci kategori ise uygun fiyatlı kırtasiye ürünleridir. Genellikle kağıt gibi sarf malzemeler uygun fiyatlı kategoriden tercih edilir. Bunun en büyük sebebi ise sarf ürünlerinin bitebiliyor olmasıdır.
Kalem, delgeç gibi malzemeler ise kaliteli ürünler arasından tercih edilir. Bunun en büyük sebebi ise uzun yıllar kullanılmak istenmesidir. Kırtasiye ürünlerinde her ürün uzun ömürlü olması için üretilir. Satışa sunulan her ürün kalitelidir. Her ürünün uygun fiyatlara sahip olan versiyonuda mevcuttur. Fakat bir kırtasiye malzemesinin uzun ömürlü olabilmesi için özenli kullanılması gerekmektedir.

Uygun Fiyatlı Kırtasiye Ürünleri

Günlük hayatımızda uygun fiyatlı kelimesi kalitesiz ürün nitelemesi yapmaktadır. Fakat her uygun fiyatlı ürün kalitesiz değildir. Uzun ömürlü olan malzemeler uygun bir fiyat etiketine sahip olabilir. ARV Group olarak kırtasiye ürünlerindeki fiyat politikamızı daima ekonomik tutmaktayız. Sizlerde uygun fiyatlı kırtasiye ürünlerinden bir tanesine sahip olmak isterseniz, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Talep Formu