Konteynerler

Son zamanlarda yaşanan teknolojik gelişmeler sonucunda yaşam standartlarımızı yükselten yapı ve teknolojiler çıkmıştır. Yaşam standartlarımızı yükselten yapılardan bir tanesi de konteynerlerdir. 

Konteynerler mimari açıdan özgürlük sağladıkları için popüler hale gelmişlerdir. Mimari özgürlük sayesinde bu yapılar sonradan birleştirilebilir yapıdadırlar. Birden fazla konteyneri yan yana veya üst üste birleştirebilirsiniz. Üstelik yalıtım ve izolasyon özelliğini kaybetmeden. Çünkü yalıtım konteyner özelinde yapılmaktadır. 

Koyneynerler ile çok güzel yaşam alanı ve çalışma alanı oluşturan kullanıcılar bulunmaktadır. Sadece ev olarak değil ofis olarakta kullanabilirsiniz. Bu sebepten ötürü bu yapılar şantiyelerde satış ofisi olarak kullanılmaktadır. Markanızın logosunu üzerine bastırarak şantiyelerde güzel ve çekici satış ofisleri kurabilirsiniz. Bunların yanı sıra şantiyelerde personeller için oda olması amacıyla da kullanılabilir. 

Konteynerler hem fiyatları açısından hem de kullanışlılığı açısından oldukça avantajlıdır. Konteynerlerde mimari özgürlük gibi arsa özgürlüğü de bulunmaktadır. Bulunduğu arsadan bağımsızdır ve taşınabilir özelliği bulunmaktadır. Dış mimarisini şekillendirebildiğiniz gibi iç mimarisinde de tarzınıza göre şekillendirme yapabilirsiniz.

Konteynerlerde Yalıtım Özellikleri

Konteynerlerde yalıtım konteyner özelinde yapılmaktadır. Bu sebepten ötürü birden fazla konteyneri birleştirerek daha büyük yaşam alanları elde edebilirsiniz. Konteynerlerde kullanılan yalıtım malzemesi Dünya çapında hemen hemen her yapıda kullanılan kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. 

Konteyner yapılardaki kullanılan diğer malzemeler ise yalıtım malzemesini desteklemektedir. Bu sayede yapı içerisine herhangi bir şekilde sıvı girmez, dış yüzeyden tahliye edilmektedir. Kullanılan tüm malzemeler sadece sıvı yalıtımı değil ısı ve ses yalıtımı da sağlamaktadır. Böylece bulunduğunuz ortamdan sadece pencereleri kapatarak soyutlanabilirsiniz. 

Konteynerlerin Üstünlükleri Nelerdir?

Konteyner yapıların diğer yapılara göre pek çok üstünlükleri bulunmaktadır. En önemli üstünlüklerinden bir tanesi taşınabilir yapıda olmasıdır. Bu sayede pek çok marka birden fazla projesinde konteynerleri kullanabilir. Bu sayede personel konaklama bütçesinden tasarruf edebilirsiniz. 

Bu yapılar pek çok amaç doğrultusunda kullanılabilir. Ofis olarak kullandığınız konteyneri sonradan bir yatakhaneye dönüştürebilirsiniz. Konteynerler çok yönlüdür. Birden fazla konteyner satın alarak birleştirebilirsiniz. Bu sayede daha geniş yaşam alanı veya çalışma alanı yaratabilirsiniz. Bir diğer yönü ise mimari özgürlüktür. İster dış mimari isterseniz iç mimari olarak istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Bu sayede konteynerler kişiselleştirilebilirdir. Diğer yapılardan sıyrılan en önemli üstünlüğü ise piyasadaki en uygun fiyatlı yapı olması özelliğidir. Konteynerler sayesinde çok uygun bir fiyata yapı sahibi olabilirsiniz. 

En Ekonomik Fiyatlı Konteynerler

Son zamanlarda yaşanan pek çok ekonomik değişimlerden ötürü pek çok inşaat malzemesi ve evlerin fiyatları ütopik seviyelere ulaşmıştır. Hal böyle olunca markalar ve ev sahibi olmak isteyen insanlar farklı bir alternatif aramaya koyuldular. Bu sayede konteyner evler keşfedilmiş ve pek çok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Piyasada satın alınabilecek en uygun fiyat etiketine sahip yapılardır. Sizlerde ARV Group güvencesiyle en uygun konteynerlerden satın almak isterseniz müşteri temsilcilerimizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.
 

Talep Formu