Otomatik Kapı Bakım Hizmeti

Son yıllarda hayatımızın hemen hemen her alanında teknolojinin gelişmesiyle hayatımız her zamankinden daha kolay hale gelmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran bir diğer gelişmede otomatik kapılardır. Herhangi bir güç veya emek sarf etmemize gerek kalmadan otomatik olarak açılan kapıları günlük hayatta her yerde görmemiz mümkündür.

Hayatımızı kolaylaştıran teknolojiler her geçen gün arttığı için yaşam standartlarımızda her geçen gün yükselmektedir. Otomatik kapılar otoparklarda, işyerlerinde, evlerimizde, garajlarda ve daha pek çok yerde kullanılmaktadır. Basit bir sistemleri olduğu düşünülse de aslında kapıya göre modelize edilmektedir. ARV Group olarak garantili ve orjinal parçalarla otomatik kapı tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Otomatik Kapı Bakım Hizmetine Neler Dahil?

Günlük hayatta otomatik kapıları, bina ve site girişlerinde otomatik yana kayar kapı olarak veya otoparklarda bariyer olarak görmekteyiz. ARV Group olarak tüm otomatik kapıların tamirini ve bakımını yapabilmekteyiz. Tamirini yaptığımız kapı çeşitleri ise fotoselli kapılar, seksiyonel kapı, kepenk sistemleri, yüksek hızlı PVC kapılar, yangın kapısı, radarlı kapı, bariyer, bahçe kapısı ve yüksek hızlı PVC şerit perdeler olarak çeşitlendirilebilir. Sadece tamir değil servis hizmeti de sağlamaktayız.
 
Fotoselli kapı arıza verdiğinde ilk olarak arızanın kaynağı bulunur. Arıza genellikle radar veya motordan kaynaklanır. Kapı için tüm yedek malzemeler mevcuttur değişmesi gereken parçalar anında değiştirelibilir. Seksiyonel kapılar evlerimizin, işyerlerimizin ve fabrika gibi büyük sanayi alanlarının vazgeçilmezidir. Seksiyonel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi ve garajınızı sıcaktan, soğuktan, tozdan arıtan ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli ve açık görüş sunan kapılardır.
 
Tamiri ve bakımı düzenli olarak yapılması gereken bir diğer otomatik sistem ise kepenk sistemleridir. ARV Group olarak kepenk tamiri, panjur tamiri, garaj kapısı tamiri, bariyer tamiri, bahçe kapısı tamiri gibi ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözüm sağlayabiliriz. 
 
Tamiri ve bakımını yaptığımız bir diğer kapı türü ise yüksek hızlı PVC kapılardır. İşyerinizde bulunan hızlı insan trafiğine çözüm olarak hızlı pvc kapı düşünebilirsiniz. Yüksek hızlı PVC kapılar dışarıdaki sıcak veya soğuk havanın içeriye girmesini engeller. Ayrıca toz, nem ve gürültüde bu kapılar sayesinde içeriye giremez. Bu kapıların bakım ve onarımı da diğerleri gibi yapılabilmektedir. 

Otomatik Kapı Bakımı ve Önemi

Otomatik kapılar hayatımızı kolaylaştıran araçlardır. Bu sebepten ötürü arızalanmaları durumunda hayatımızı kolaylaştıran bu araçlar hayatımızı felç edebilir. 

Bunların yanı sıra acil durumlarda kullanılacak kapılarda bulunmaktadır. Bu kapılardan bir tanesi de yangın kapılarıdır. Yangın kapıları yapı içerisindeki yangının büyümesini engelleyen kapılardır. Bu sebepten ötürü bakımları düzenli yapılmalıdır ki yangın anında kapılar devreye girebilsin. Bir diğer kapı ise radarlı kapılardır. Bu kapılar sıklıkla arıza verir. Genellikle fotosel kart tamiri, anakart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri yapılır. Tamir edilemeyecek kadar zarar görmüş malzemeler yenisi ile değiştirilmektedir.
 
Günlük hayatta çok karşılaştığımız geçiş sistemlerinden bir tanesi de bariyerlerdir. Bariyerler çok sık kullanıldığı için bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Bakımlarını yaptığımız bir diğer ise bahçe kapılarıdır. Bahçesi bulunan hemen hemen her yerde bulunan bu kapılar bazen nemden ve dış etkenlere bağlı olarak bozulabilir. Aynı şekilde yüksek hızlı PVC şerit perde tamiri de yapılmaktadır. Çalışma prensipleri otomatik kapılar ile benzerdir. 

En Uygun Fiyatlarla Otomatik Kapı Bakım Hizmeti

En uygun fiyatlarla otomatik kapılarınıza bakım ve onarımı ARV Group’ta yaptırabilirsiniz. Fiyatlar ise bakıma ve değişen parçalara göre değişkenlik göstermektedir. Randevu, bilgi ve fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz yeterlidir. 

Galeri