Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Bakım Onarım Hizmeti

Günlük hayatta kullanmış olduğumuz makineler, hayatımızı kolaylaştırır ve yaşam standartlarımızı yükseltir. Çamaşır makineleri de yaşam standartlarımızı yükselten makineler arasındadır. Sanayi tipi çamaşır makineleri genellikle yoğun çamaşır yıkaması yapılan özel şirketlerde, askeri ve sivil çamaşırhanelerde kullanılmaktadır.

Çamaşır makineleri, yoğun olarak mekanik aksama sahiptir fakat elektronik aksama da sahiptirler. Zamanla çamaşır makineleri, mekanik aksam yorgunluğu ve aşırı kullanımdan dolayı yıpranabilir veya arıza verebilir. Bu sebepten dolayı makinelerin periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. ARV Group olarak her türlü çamaşır makinesinin bakımını ve onarımını yapabilmekteyiz. 

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır?

Sanayi tipi çamaşır makineleri ev tipi makinelere göre daha fazla hacimde ve daha fazla yoğunlukta kullanılmaktadır. Bu sebepten ötürü ev tipi makinelere göre daha büyük ve daha dayanıklı üretilirler. Bu sebepten ötürü fiyatları da ev tipi makinelere göre biraz pahalı olabilir. 

Hem maddi açıdan pahalı olduğu için hem de yoğun kullanıma sahip olduğu için sanayi tipi çamaşır makineleri oldukça önemlidir. ARV Group olarak bizleri profesyonel kılan teknik danışmanlarımız ve servis ustalarımızın gerekli olan tün bilgi ve donanım ile hizmet vermeleri kadromuzun ne denli kaliteli bir ekipten oluştuğunu bizlere göstermektedir.

Endüstriyel mutfak ve çamaşırhane kullanan gerek resmi gerekse de özel kuruluşlar için bu metallerin aktifliği ve uzun süreli problemsiz çalışması çok ciddi önem arz etmektedir. Örnek olarak bir hastanenin veya bir otelin çamaşırhanesinin aksaması veya durması o işletmenin alabileceği en büyük darbelerden biridir. Bu durumun öneminin bilincindeyiz ve bu sebeple zaman kısıtlaması olmaksızın siz müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Bakımının Faydaları

Sanayi tipi çamaşır makinelerinin gerek mekanik gerekse de elektronik aksamlarının belirli periyotlarda bakım ihtiyaçları bulunmaktadır.Kurumların yoğun çalışma sirkülasyonunda bakımın unutulması veya yeterli teknik personele sahip olmaması dolayısıyla bu cihazların bakımları aksatılmaktadır. Bakımı periyodik olarak yapıldığında makine arızasının çok düşük seviyede ve çok düşük maliyetlere giderimi mümkün olabilir. Fakat aksatıldığında ise daha büyük ve yüksek maliyetli arızaların oluşmasına sebep vermektedir.

ARV Group teknik personelleri sizlerle yapmış olduğumuz bakım anlaşmaları çerçevesinde periyodik olarak kurumunuza gelerek bu cihazlar için gerekli olan bakım ve kontrol işlemlerini gerçekleştirmekte ve bu cihazlar sizler için sorun olmaktan çıkmaktadır.Firmamız tarafınca oluşturulan bakım raporları düzenli olarak kurumlara sunulmakta ve bu sayede kurum yetkilileri de cihazlarının son durumları ile ilgili olarak detaylı bilgiye sahip olabilmektedir. Böylece daha uzun ömürlü çamaşır makineleri elde edilmiş olunur. 

En Uygun Fiyatlarla Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Bakım Onarım Hizmeti

En uygun fiyatlarla sanayi tipi çamaşır makineninizin periyodik olarak bakımını yapabilmekteyiz. Ayrıca arıza anında hemen müdahale edebilir arıza keşfide yapılabilmektedir. Bakım ücretleri ise bakıma ve makinanın durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Tamiratı yapılacak olan parçalar önceden sizlere bildirilerek yapılır. Sizlerde sanayi tipi çamaşır makinalarınızın bakımın ARV Group’a yaptırmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.