Yapı Market Grubu

İnşaat alanındaki ihtiyaçlarımız arttıkça, inşaat sektöründe çok kullanılan malzemelere duyulan ihtiyaç da artmıştır. Günümüzde inşaat teknolojisi oldukça gelişmiştir ki inşaat sektöründe çok yönlü malzemeler kullanılmaktadır.

Günlük hayatımızda ufak tefek onarımlar ve tadilatlar için yapı market grubundaki ürünlere her daim ihtiyaçlarımız bulunmaktadır. En basit olarak duvara bir çivi çakılacak olsa, çiviyi çekiç olmadan çakmamız mümkün değildir. Bazı demonte mobilyalar satın aldığımızda, mobilyayı toplamak için ihtiyacımız bulunan şarjlı matkap seti oluyor. Bütün tadilat ve onarım ihtiyaçlarınızı ARV Group’un yapı market grubu kategorisinde bulabilir ve temin edebilirsiniz.

Sadece alet ve edevat değil, inşaat sektöründe çok kullanılan bazı sarf malzemelerini de satın almanız mümkündür. Bir yandan bakıldığında günlük hayatımızda evimizde pek çok sorunla karşılaştığımızdan bu aletler herkesin evinde bulunması gereken aletler niteliği taşır. Yapı market grubu içerisinde banyonuz, bahçeniz ve evinizin neredeyse her yerinde ihtiyacınızın olabileceği aletler vardır. Tadilat ve tamirat işleriniz için A’dan Z’ye her şeyi bulabilirsiniz.

Yapı Market Grubuna Neler Dahil?

Atölye kurmak isteyen veya atölyesini geliştirmek isteyenlere özel elektrikli pek çok el aleti de yapı market grubunda yer almaktadır. Bunların yanı sıra banyonuzda ufak tefek işleri görebileceğiniz aletler ve patlayan ampulünüzün yerine yenisini bulabileceğiniz sarf ürünleri de bulunmaktadır.

Yapı market grubu içerisinde temel olarak inşaat, elektrik ve elektronik, ısıtma ve soğutma, hırdavat ve el aletleri yer almaktadır. En ağır malzemelerin bulunduğu alan inşaat kategorisidir. İnşaat sektöründe en çok kullanılan ürünleri inşaat kategorisinde bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra elektrik ve elektronik kategorisinde ise evinizin içerisindeki kablolardan tutunda, prizlere, ledlere kadar pek çok elektronik ürün yer alır. Isıtma ve soğutma sistemleri arasında ise endüstriyel alanda kullanılan havalandırma sistemleri ve klima sistemleri bulunmaktadır. Yaptırmış olduğunuz inşaatlarınızdaki havalandırma ihtiyaçları için ısıtma ve soğutma kategorisine göz gezdirebilirsiniz. Hırdavat ve el aletleri bölümünde ise atölyeniz için pek çok el aletleri ve her evde bulunması gereken hırdavat ürünlerini bulabilirsiniz.

Her Evin İhtiyacı Yapı ve Market Ürünleri

Her evde illaki tamirat ve tadilat ihtiyacı bulunur. En basit olarak bir vidayı sıkmak için tornavida gerekebilir. Tamirat ve tadilat işlerinin yanı sıra yapı ve market grubu ürünleri dekorasyon alanında da kullanılabilir. Günlük hayatın beraberinde getirmiş olduğu el ustalığı gerektiren pek çok işi el aletleri sayesinde yapabilirsiniz.Her bahçeli evin ihtiyacı olabilecek pek çok malzemenin yanı sıra, banyo malzemeleri, aydınlatma ürünleri ve daha pek çok ürünle yapı market grubu ürünlerimiz hizmetinizdedir. 

En Ekonomik Yapı ve Market Ürünleri

Son zamanlarda yaşanan ekonomik değişimlerden ötürü, inşaat sektöründe sıkça kullanılan malzemelerin fiyatları artmıştır. Fakat ARV Group olarak, yapı ve market ürünleri çerçevesindeki ürünlerin ekonomik fiyatlara sahip olmasına özen gösterdik. Çünkü yapı ve market grubu ürünleri her evde olması gereken ürünlerdir ve gerekli pek çok sarf malzemesi bulunur. Sizlerinde yapması gereken tamirat ve tadilat işleri için yapı market grubu ürünlerimizi incelemenizi önermekteyiz. Ürünler ile ilgili detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Talep Formu