Çöp Poşetleri & Çöp Kovaları

Temizlik, hayat standartlarımızı yükselten ve hayatımızın gereklerinden biri olan durumdur. Temizlik yaparken pek çok malzeme ve alet kullanırız. Teknoloji geliştikçe karşımıza her gün yeni bir malzeme veya temizlik aleti çıkar.

Fakat temizlik yaparken belki de en çok kullandığımız malzemelerden bir tanesi de çöp poşetleridir. Günümüzde çöp poşetleri pek çok farklı boyutlarda ve çok farklı çeşitlerde çöp poşeti bulunabiliyor. Başlıcaları kokulu olan çöp poşetlerinden organik olan çöp poşetlerine kadar bulunabiliyor. Çöp poşeti alanında çok farklı ihtiyaçlar geliştiği için çöp poşetleri de oldukça farklı çeşitlerde üretilir.
 

Çöp kovaları kısmında ise tıpkı çöp poşetleri gibi pek çok alanda kullanılır. Evlerimizde, işyerlerimizde, AVM’lerde, otoparklarda hatta ofiste masamızın dibinde dahi çöp kovaları bulunur. Çöp kovaları çeşitli ebatlarda olabiliyor. Çöp kovalarının pek çok farklı boyutları olması sayesinde farklı ihtiyaçlara çözüm olabiliyor. Bir diğer husus ise çöp kovalarının tasarımlarıdır. Çöp kovaları temasın en az olması gereken nesnelerden bir tanesidir. Çünkü içerisine her daim atık atarız. Atıklar zamanla içerisinde bakteri ve parazitlerin üremesine yol açar. Bu sebepten ötürü mümkünse her gün çöp kovalaramızı boşaltırız. 

Avantajları ile Çöp Poşetleri ve Çöp Kovaları 

Çöp poşetleri kullanıcısına pek çok avantaj sağlar. Boyutlarının farklı olması sayesinde her alanda kullanılan çöp poşeti farklıdır. Örneğin organik çöp poşetleri doğada çözünebildiği için kullanıcısının iyi hissetmesine neden olur. Bir başka örnekte ise hayvan dışkısı toplanabilen çöp poşetleridir. Bu poşetlerde ise hayvan dışkısına el teması olmadan direkt olarak poşet içerisine alınır ve atılır. 

Başlıca çöp poşeti çeşitleri aşağıdaki gibidir;

 • Klasik çöp poşeti
 • Dökme çöp poşeti
 • Kokulu çöp poşeti
 • Organik çöp poşeti
 • Kirli bebek bezi çöp poşeti
 • Hayvan dışkı çöp poşeti

Bir diğer ürünümüz çöp kovalarında ise görünümde önem arz etmektedir. Farklı görünümlerdeki çöp kovaları kullanıcısına ortama uyum sağlama avantajı sağlar. Çöp kovaları tek tipte olsaydı her ortamda hemen göze ilk çarpan detay çöp kovaları olurdu.

Boyutlarına Göre Çöp Poşetleri ve Çöp Kovaları

Çöp poşetlerinin boy çeşitleri o kadar fazladır ki çoğu insan tarafından birbirine karıştırılır. Çöp kovalarının çok fazla ebatları bulunmaz ve genelde ürün açıklamasında boyutları belirtilir. Fakat çöp poşetlerinin her platform tarafından kabul gören başlıca ebat isimleri bulunur. 

İşte çöp poşetlerinin başlıca ebat isimleri;

 • Küçük boy çöp poşeti
 • Orta boy çöp poşeti
 • Büyük boy çöp poşeti
 • Battal boy çöp poşeti
 • Jumbo boy çöp poşeti
 • Hantal boy çöp poşeti
 • Endüstriyel boy çöp poşeti

En Uygun Çöp Poşetleri ve Çöp Kovaları Fiyatları

Ekonomideki değişimlerden ötürü hayatımızda sürekli kullanmış olduğumuz sarf ürünlerinin fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Çöp poşetleri ve çöp kovaları için fiyat değişimlerinin çok olduğu söylenemez. Çünkü ARV Group olarak fiyat belirleme politikamızı yüksek tutmayız. Çünkü yüksek fiyat politikalarında ürün ulaşılamaz hale gelebilir. Bu sebepten ötürü bütün ürünlerimizde fiyat politikamızı ürünlerimizi ulaşılabilir kılmak için belirleriz. Sizlerde uygun fiyatlı çöp poşetleri ve çöp kovalarından almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Talep Formu