Kağıtlar & Aparatları

Temizlik hayat standartlarımızı yükselten nerede olursak olalım, yapılması gereken bir durumdur. Temizlik öncelikle evlerimizde, işyerlerimizde, gittiğimiz kafe ve mekanlarda, yemek yediğimiz restaurantlara kadar her yerde hayatımızın içerisindedir.

Temizlik yaparken pek çok alet ve edevat kullanırız. Temizlik yaparken kullandığımız bir üründe kağıt havlulardır. Kağıt havlular neredeyse bütün mutfaklarda bulunur. İşlev olarak kağıt havlu herhangi bir yüzeye bir yemek veya herhangi bir şey döküldüğünde hemen yüzeyi silip içerisine hapsetmesidir. Tuvalet kağıtları ise tuvalet ihtiyacımızı giderdikten sonra gelişen temizlik ihtiyaçlarımıza çözüm olan kağıtlardır. Banyolarda çok kullanılan bir diğer kağıt ürünü ise z peçetelerdir. 

Kağıtların takıldığı havluluklar ve bazı aparatlar bulunur. Aparatların temel amacı ise kağıt havluya veya tuvalet kağıdına daha hızlı ve steril biçimde ulaşmamızı sağlar. Özellikle Z peçeteler için geliştirilen aparatlar ofis banyoları, AVM tuvaletleri gibi alanlarda çok görmekteyiz. Bu sayede kağıt havlu kullanımı daha pratik hale gelir. Öte yandan özellikle AVM tuvaletlerinde kullanılan tuvalet kağıdı takma aparatı bulunur. Aparatın işleyişi ise kağıdın ucunu küçük bir alanda sıkıştırarak kullanılmasını sağlar. Bu sayede kağıt çekildiği an kopması gereken yerden kopacaktır. Böylece sadece tek bir el hamlesiyle tuvalet kağıdı ihtiyacı karşılanmış olacaktır. 

Kağıtlar ve Aparatların Özellikleri

Kağıt havlular ve tuvalet kağıtları temizlik ihtiyacımızı pek çok alanda karşılıyor. Kağıtlar, özünde bir yüzeyi temizlemek ve yüzeydeki istenmeyen adı içerisine hapsetmek mantığı ile çalışır,

Aparatlar ise kağıtların temizleme özelliğini daha steril ve pratik bir biçimde yerine getirmesini sağlar. Bir kağıtta kullan at özelliği olduğu için temizlik daha steril hale gelir. Özellikle dokunmamanız gereken bir kirden bahsediyorsak, elinizi kire temas ettirmeden kağıtlar sayesinde bunu başarabilirsiniz. Aparatlar sayesinde ise sadece tek elimizi kullanarak ihtiyacımız olan kağıt havlu veya tuvalet kağıdı ihtiyacımıza kolayca ulaşmamızı sağlar. Diğer elimizi kullanmadığımız için kağıt havlu ihtiyacımızı daha steril bir biçimde gidermiş oluruz. 

Aparatların bir diğer özelliği ise güvenli olmalarıdır. Özellikle AVM tuvaletleri gibi halka açık alanlarda aparatların içerisindeki kağıtlar çalınıyor. Hal böyle olunca aparatlar üzerinde bazı kilit tasarımları bulunur. Bu tasarımlar tuvalet kağıdı kullanıcısını rahatsız etmez fakat kağıtların çalınmasını önler. Daima iki anahtarı bulunur. Anahtarlardan birisi temizlik görevlisine teslim edilir diğeri ise departman yöneticisinde kalır. 

En Ekonomik Kağıtlar ve Aparat Fiyatları

Son yıllarda yaşamış olduğumuz ekonomik değişimler sonucu hayatımızda önemli yeri olan çoğu ürünün fiyatı yükselmiştir. Kağıt ve aparatların fiyatları da belirli bir seviyede kalmayı başarmıştır. ARV Group, fiyat politikası gereği ürünlerinin ulaşılabilir olmasına dikkat eder. Böylece ürünler her dönem daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulur. Sizlerde en ekonomik fiyatlarla kaliteli kağıt ve kağıt aparatlarından birine sahip olmak isterseniz hemen müşteri temsilcilerimizle görüşerek teklif alabilirsiniz.

Talep Formu