Yer Yıkama Pedleri & Bezler

Temizlik yapmak ve temizlik hayatımıza ilk girdiğinden bu yana insanların yaşam standartları ve yaşam süreleri yükselmiştir. Temizlik mikroplarla savaşmamızı ve mikroplara karşı önlem almamızı sağlar.

Temizlik yapmak için pek çok malzeme ve ürün kullanırız. Her zemin ve her ortam için farklı malzemeler kullanılması herkes tarafından önerilir. Temizlik hayatımızın her yerindedir ve her yerinde olması gerekir. İşyerlerimizde, evlerimizde, gittiğimiz kafeler, yemek yediğimiz restaurantlarda dahi her daim temizlik yapılır.

Yer yıkama pedleri de özellikle mağazalarda oldukça fazla kullanılır. Hepimiz alışveriş esnasında yer yıkama pedi kullanılan cihazları görmüşüzdür. Cihazlar ebatları büyüyebildiği için yer yıkama pedleri de farklı boyutlarda üretilebilir ve satışa sunulur. 

Bezler ise renk renk çeşit çeşit üretilir. Temel amacı ise temizlik için ulaşılamayan noktalara ulaşıp istenilen zemini en iyi şekilde temizliğinin yapılmasını sağlamaktır. Bezler genelde mutfaklarda kullanılır fakat hemen hemen ulaşılamayan her noktada kullanılabilir. Su emiciliği yüksek olduğu için deterjanlı bir suya batırıldıktan sonra sıkılması gerekir. Ardından çok ıslak olmayacak şekilde temizlenmek istenen yüzey temizlenebilir. 

Yer Yıkama Pedleri ve Bezlerin Özellikleri

Yer yıkama pedlerinin kullanıcısına sağladığı pek çok özellik bulunmaktadır. Bazı makinalar buhar ile temizlik yaparken bazı makinalar direkt su ile temizleme işlemini yapar. Yer yıkama pedlerinde ise asıl önemli olan boyuttur. Makinelerin boyutları değişken olduğu için yer yıkama pedlerininde boyutları makinelere  göre değişebilir. 

Yer yıkama pedlerinin bir diğer özelliği ise otomotiv sektöründe kullanılmasıdır. Cila ve boya sökme işlemi için yer yıkama pedleri kullanılmaktadır. Cihazınıza uygun bir ped bulabilirseniz otomobil üzerinde de bu pedlerden kullanabilirsiniz. Ayrıca yumuşak olanlardan kullanarak yeniden cila atmak amacıyla da kullanılabilir. 

Bunların yanı sıra temizlik için kullanılan yüzeyin fayans aralarına dahi ulaşarak temizler. Yer yıkama pedlerinde asıl önemli olan yüzeye olan basınçtır. Yüzeye olan basınç ne kadar artarsa sürtünme o kadar artacaktır. Bezlerde ise temel amaç ulaşılması zor olan yerlere ulaşmaktır. En önemli özelliği ise emiş gücünün yüksek olmasıdır.

Yer Yıkama Pedleri ve Bezler Nerelerde Kullanılır?

Yer yıkama pedleri genellikle alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, plazalarda, işyerlerinde kısacası yer yıkama pedinin takıldığı makina kullanılan her yerde kullanılabilir. Kullanılan yüzey topaklanma yapmadığı için uzun ömürlü bir malzemedir. 

Bezler ise çeşitli renklerde olduğu için evimizin veya ofisimizin pek çok yerinde kullanılıp kategorize edilebilir. Örneğin mutfakta sarı bez kullanılırken, banyoda kırmızı bez kullanabilirsiniz. Kategorize etme özelliği sayesinde steril bir temizlik yapılmasını sağlar. 

En Ekonomik Yer Yıkama Pedleri ve Bez Fiyatları

Yer yıkama pedleri fiyatları boyutlarına ve işlevine göre değişkenlik göstermektedir. Pek çok renk bazında üretilebilir. ARV Group olarak yüksek müşteri memnuniyeti için fiyatlarımızı oldukça makul seviyelerde belirlemekteyiz. Aynı şekilde bez fiyatları da oldukça makul kalır. Sizlerde en ekonomik fiyatlarla kaliteli yer yıkama pedleri ve bezlerden satın almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Talep Formu