Temizlik Kat Arabaları & Temizlik Setleri

Temizlik hayatımızın vazgeçilmezi, hayat standartlarımızı yükselten bir aktivitedir. Temiz olan bir yerde daha iyi çalışırız ve daha rahat yaşamımızı sürdürürüz. Aklımıza gelen hemen hemen her yerde temizlik yapılmaktadır.

Temizliğin yapılması için hayatımızı kolaylaştıran pek çok malzeme ve temizleyici ürün çıkmıştır. Temizliği kolaylaştıran bir diğer malzeme ise temizlik arabalarıdır. Temizlik arabası modelleri işyeri ve ev gibi alanları temizlemek için oldukça idealdir. Küçük boyutlarda olan modelleri olduğu gibi büyük modelleri de mevcuttur. Temizlik arabalarında tekerlekler bulunduğu için sağ, sola, öne, arkaya hareket ettirmek oldukça kolaydır. Tekerlekler ise 360 derece döndürülebilir. Bu özellikleri sayesinde temizlik arabalarının kullanımı oldukça kolaylaşır.

Temizlik arabalarında asıl olay geniş su haznesidir. Bu hazne sayesinde suyu tek sefer doldurduğunuzda epeyce bir alanı temizleyebilirsiniz. Bu ürünler ayrıca geniş paspaslara sahiptir. Hal böyle olunca paspasları sıkabileceğınız bir alanda bulunuyor. Böylece temizliğinizi ister ıslak paspasla, istersenizde çok fazla ıslak olmayan bir paspasla gerçekleştirebilirsiniz. Büyük hacme sahip temizlik arabaları ile büyük mağazaların zeminlerini, plazaların bütün zeminlerini rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Temizlik Arabalarının Özellikleri Nelerdir?

Temizlik arabalarının en büyük özelliği temizliğin hızlı yapılabilmesine olanak sağlamasıdır. Bir diğer özelliği ise sadece paspas değil, mob kullanımına da izin vermesidir. Bazı temizlik arabalarında ikisi birlikte de kullanılabilir. 

Temizlik arabalarının önemli özelliklerinden bir tanesi de çöp poşeti takılabiliyor olmasıdır. Bu özellik büyük temizlik arabalarında mevcuttur. Büyük alanları temizleyen görevlilerin bütün temizlik malzemeleri her daim yanında bulunmalıdır. Bu sebepten dolayı sürekli çöp atmaya gidemezler. Çöp poşeti bölümü olan temizlik arabaları sayesinde bir temizlik görevlisi yerinden çok fazla ayrılmadan temizliğini yapabilmektedir. 

Temizlik arabalarının bir diğer önemli özelliği ise çift hazneye sahip olmasıdır. Çift hazne sayesinde bir bölüme su, diğer bölüme ise temizleyici koyarak temizliği daha spesifik ve detaylı hale getirebilirsiniz. 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde çok fazla efor harcamadan temizlik arabasını her yöne götürebilirsiniz.

Temizlik Arabalarının Bileşenleri Nelerdir ve Nasıl Kullanılır?

Temizlik arabası modelleri küçük ve büyük olmak üzere pek çok modelleri bulunur. En büyük modeli baz alacak olursak, çift kovalı haznesi bulunur. Kova hazneleri sayesinde temizliği detaylandırmak mümkündür.

En büyük temizlik arabası modelinin bir diğer önemli bileşeni ise çöp poşeti takma aparatıdır. Bu sayede sürekli çöp dökme işiyle uğraşılmaz. Bir diğer bileşen ise renklı kaplar bulunur. Bu kaplarda temizliğe yardımcı olan bezler, temizlik ürünleri gibi elemanları konumlandırabilirsiniz. En üst kısmında ise renkli kovalar bulunuyor bu kovaları kaldırıp altındaki rafı kullanabilir veya renkli küçük kovalar ile temizlik arabasını kişiselleştirebilirsiniz. Böylece temizliği daha keyifli hale getirmek mümkündür.

En Uygun Temizlik Arabası Fiyatları

Temizlik arabası fiyatları, modelden modele değişkenlik göstermektedir. Fiyatlarına baktığımızda temizlik arabası modellerinin tam bir fiyat performans gösterdiğini söylemek mümkündür. Fiyatları yanı sıra temizlik arabasının kullanıcısına sağladığı pek çok avantaj bulunur. Avantajlarla dolu temizlik arabası modellerinden birine sahip olmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Talep Formu